ÖNEMLİ DUYURU

16-17 Nisan 2020 tarihlerinde düzenlenmesi planlanan “2023 Vizyonunda Üniversitelerin Araştırma Laboratuvarları Çalıştayı-VI”, Covid-19 salgını nedeni ile Sağlık Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu ve Üniversitemiz Yönetim Kurulu kararları doğrultusunda ertelenmiştir. Yaşanan belirsizlikler Çalıştayın 2020 yılında yapılmasını mümkün kılmamaktadır. Çalıştayın 2021 yılında (muhtemelen Nisan ya da Mayıs ayında) yapılması planlanmaktadır. Pandemi süreci netleşince tarih belirlenecek ve tüm paydaşlar bilgilendirilecektir.   

Tüm paydaşlarımıza saygıyla duyurulur.

ESOGÜ OTEL

Modern tasarımı ve dinamik kadrosuyla Osmangazi Üniversitesi Esogü Otel keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kampüsünde, bir tarafı orman manzaralı, diğer tarafı şehre panoramik bir bakış açısı sunan otelimiz, misafirlerini hem şehrin gürültüsünden uzak hissettirirken hem de şehir merkezine sadece 10 dakikalık mesafede bulunmanın avantajını sağlıyor.

 

MİSYONUMUZ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim ve Uygulama Oteli; her misafirinin ihtiyacına ve isteklerine uygun, yüksek kalitede hizmet; Öğrencilerine yüksek standartlarda eğitim ve uygulama imkanı sunma misyonu ile hareket etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim ve Uygulama Oteli; profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir model benimsemektedir. Buna göre, Turizm Fakültesi öğrencilerine yüksek standartlarda  iş imkanı sağlama ve Türkiye’deki en başarılı uygulama oteli olma yolunda her geçen yıl daha mükemmeli sunmaya çalışmaktadır.

 

İletişim Bilgileri:

 

E-posta: esoguotel@ogu.edu.tr

Telefon: 

0 (222) 229 11 00

0 (222) 239 37 50 Dahili: 5828-600

Adres: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
           Esogü Otel Meşelik Kampüsü/Eskişehir

Web Sitesi: https://otel.ogu.edu.tr/ 

Çalıştay katılımcıları için 1 Mart 2020 tarihine kadar rezervasyon yapma imkanı bulunmakta olup oda fiyatları şöyledir*:

Tek Kişilik Oda: 100 TL

Çift Kişilik Oda: 150 TL  

 

*: Oda fiyatları 2019 yılı için geçerlidir, 2020 yılında değişiklik gösterebilir.

Yukarı Çık
Eskişehir Web Tasarım