ÖNEMLİ DUYURU

2023 Vizyonun Merkezi Laboratuvarlar Çalıştayı Değerli Katılımcıları,

 

Bilindiği üzere çalıştayımız Covid 19 salgını nedeniyle ertelenmek zorunda kalmıştı. Çalıştayımızı 08-09 Eylül 2022 tarihlerinde Eskişehir’de yüz yüze gerçekleştiriyoruz.

**Daha önceden web sayfamız üzerinden kayıt yaptırarak çalıştayımıza katılacağını bildiren kıymetli katılımcılar, çalıştay katılım bilgilerini güncellemek amacıyla daha önceden yapılan tüm kayıtları silmek durumunda kaldık. Bu nedenle çalıştayımıza katılacak tüm katılımcılarımızın yeniden web sayfamız üzerinden kayıt oluşturarak katılım bilgilerini 20 Ağustos 2022 tarihine kadar yenilemeleri gerekmektedir.

**Ayrıca, hem daha önceden çalıştayımızda sunum yapmak istediklerini bildirerek özet gönderen katılımcılarımızın, hem de ilk defa sunum yapmak üzere özet göndermek isteyen katılımcılarımızın özetlerini web sayfamız üzerinden 20 Ağustos 2022 tarihine kadar yeniden yüklemeleri gerekmektedir.

 

İletişim

Web sayfası:

http://mrkzlab2023calistay.ogu.edu.tr

Telefon:

ARUM Sekreterliği: 0 (222) 239 37 50/6401

Doç. Dr. Gökhan DİKMEN (ARUM Müdür Yardımcısı): 0 505 636 44 45

 

Saygılarımızla,

Çalıştay Organizyon Komitesi Adına

Prof. Dr. Onur KOYUNCU

ESOGÜ ARUM Müdürü

03.08.2022

ESOGÜ OTEL

Modern tasarımı ve dinamik kadrosuyla Osmangazi Üniversitesi Esogü Otel keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kampüsünde, bir tarafı orman manzaralı, diğer tarafı şehre panoramik bir bakış açısı sunan otelimiz, misafirlerini hem şehrin gürültüsünden uzak hissettirirken hem de şehir merkezine sadece 10 dakikalık mesafede bulunmanın avantajını sağlıyor.

 

MİSYONUMUZ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim ve Uygulama Oteli; her misafirinin ihtiyacına ve isteklerine uygun, yüksek kalitede hizmet; Öğrencilerine yüksek standartlarda eğitim ve uygulama imkanı sunma misyonu ile hareket etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Eğitim ve Uygulama Oteli; profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir model benimsemektedir. Buna göre, Turizm Fakültesi öğrencilerine yüksek standartlarda  iş imkanı sağlama ve Türkiye’deki en başarılı uygulama oteli olma yolunda her geçen yıl daha mükemmeli sunmaya çalışmaktadır.

 

İletişim Bilgileri:

 

E-posta: esoguotel@ogu.edu.tr

Telefon: 

0 (222) 229 11 00

0 (222) 239 37 50 Dahili: 5828-600

Adres: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
           Esogü Otel Meşelik Kampüsü/Eskişehir

Web Sitesi: https://otel.ogu.edu.tr/ 

Çalıştay katılımcıları için rezervasyon yapma imkanı bulunmakta olup oda fiyatları şöyledir*:

Tek Kişilik Oda: 180 TL

Çift Kişilik Oda: 225 TL  

 

*: Oda fiyatları Otel tarafından yapılan düzenleme ile değişiklik gösterebilir.

Yukarı Çık
Eskişehir Web Tasarım